Haberler

Gazi Teknopark, Bilişim Firmalarının Katılımı ile İsveç’e Yönelik Ticaret Heyeti Gerçekleştirdi

Gazi Teknopark, bilişim sektöründe faaliyet gösteren 12 firmayı T.C. Ticaret Bakanlığı’nın destekleri ile İsveç pazarı ile buluşturdu. Heyete Gazi Teknopark Yönetim Kurulu Üyesi Prof.Dr. Mustafa Necmi İlhan, Gazi Teknopark Genel Müdürü Dr. S. Tuğrul İmer ve Gazi Bilişim Kümesi Koordinatörü Riza Yolaçan eşlik etmişlerdir.

Ticaret Heyeti faaliyeti, kurum ve kuruluş ziyaretleri ile B2B toplantılar olmak üzere iki aşamada gerçekleştirildi. Stockholm Ticaret Odası, Swecare, Karolinska İnovasyon Merkezi, Business Sweden, Stockholm Belediyesi ziyaret edilen ve bilgi alışverişi gerçekleştirilen önemli kuruluşlar olarak program içinde yer almışlardır. 13 Mart günü Türkiye’nin Stockholm Büyükelçisi Hakkı Emre Yunt’ un açılış konuşmasını gerçekleştirdiği B2B etkinliğine İsveçli bilişim firmaları yoğun ilgi göstermiş, hem firmalarımız hem de İsveçli firmalar tarafında faydalı ve etkili görüşmeler gerçekleştirilmiştir.

 

Diğer Haberler
25ekim
Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı Daire Başkanı Ahmet ATABAŞ ve Uzman Zeynep KODAL' ın Gazi Teknopark Ziyareti

Devam ►
21ekim
Firmalarımızdan TARNET, Yılın İnovasyon ve Operasyonel Yetkinlik Ödülünü Aldı...

Devam ►
13ekim
TÜBİTAK 1512 Desteği - BİGG Başvuruları Başladı...

Devam ►
1ekim
Gazi Teknopark Ekim 2021 E-Bülten

Devam ►
15eylül
ABD'ye Bir İhracat Daha...

Devam ►