Etkinlikler

Gazi Teknopark Tanıtım Günleri

Fakülteler nezdinde Gazi Teknopark Tanıtım Günleri gerçekleştirilecektir. Seminer, Akademisyenler için Gazi Teknopark’ta şirket kurma süreçleri ve avantajları, Gazi Teknopark’ın sağladığı idari ve nitelikli hizmetler konularında farkındalığın artırılmasını sağlamak amacıyla düzenlenmektedir.

İlk seminer Mühendislik Fakültesi özelinde online platformda 4 Mart 2021 Perşembe günü saat 11.00 – 12.00 arasında gerçekleştirilecektir. Kayıt ve seminere katılmak için tıklayınız.

Toplantımız kayıt edilecek olup, seminerimize katılamayan akademisyenlerimizin teknopark youtube kanalından izlemesi mümkün olacaktır.

Seminerimizin her hafta 1 fakültede ve online olarak gerçekleştirilmesi planlanmaktadır. Sırasıyla seminer planlanan fakülte ve yüksekokullar: Mühendislik Fakültesi, Teknoloji Fakültesi, Eczacılık Fakültesi, Mimarlık Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Fen Fakültesi ve Uygulamalı Bilimler Fakültesi, Tıp Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Gazi Eğitim Fakültesi, Spor Bilimleri Fakültesi, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu, TUSAŞ Kazan Meslek Yüksekokulu, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

Diğer Etkinlikler
30mart
Teknokentlerde Vergi ve Sgk Süreçleri

Devam ►
10aralık
Bilişim ve Teknoloji Hukuku Konulu Online Söyleşi

Devam ►
4aralık
Üniversite Sanayi İş Birliğinde Gazi Üniversitesi

Devam ►
15haziran
Covid-19 Döneminde Normalleşme Süreci ve Getirdikleri

Devam ►
21mayıs
Türkiye’de İlk ve Tek “Motivasyon 4.0, Pandemi Sürecinde Kaygı ve Süreç Yönetimi” Eğitimi

Devam ►