Haberler

Gazi’nin “İyi ki”sinden Örnek Webinar

Bilişim Garajı’nın Kurucusu Prof. Dr. Selçuk Özdemir, gerçekleştirilecek webinar ile girişimciliği A’dan Z’ye özetlemeye hazırlanıyor.

Parlak girişimlerin büyüyüp geliştiği inovasyon bölgelerinden olan Gazi Teknopark bünyesinde faaliyet gösteren Bilişim Garajı’nın başarısı düzenlenecek webinar ile tüm potansiyel girişimcilerle paylaşılacak. 1 Haziran 2020 Pazartesi saat 14.00'te düzenlenecek olan “0’dan 100’e Bir Teknopark AR-GE Şirketi Hikâyesi” webinarına genç girişimcilerin katılımı bekleniyor. Zoom üzerinden 893 3594 5961 toplantı ID’si ile düzenlenecek etkinliğin davetlisi olan Prof. Dr. Selçuk Özdemir, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Bilimsel Girişimciliği, Türkiye’de girişimci olmanın avantaj-dezavantajlarını kitapsal değil, pratik bilgilere dayalı konuşacağız. Girişimciliği düşünen genç arkadaşlarımı özellikle davet ediyorum” ifadeleri yer aldı.    

Muhteşem Bir Başarı Öyküsü

Etkinliğin moderatörü olan Gazi Teknopark İşletme Direktörü Elif Başak Teksin ise etkinliği, “Gazi Teknopark’ta yazılmış muhteşem bir başarı hikayesi… 1 Haziran Pazartesi günü saat 14.00’te, çok ama çok özel bir konuğumla canlı yayındayız. Prof. Dr. Selçuk Özdemir, Gazi Teknopark’ın “iyi ki”lerinden…” ifadeleriyle duyurdu.
 

Haberin Linkine Ulaşmak İçin Tıklayınız...

Diğer Haberler
25ekim
Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı Daire Başkanı Ahmet ATABAŞ ve Uzman Zeynep KODAL' ın Gazi Teknopark Ziyareti

Devam ►
21ekim
Firmalarımızdan TARNET, Yılın İnovasyon ve Operasyonel Yetkinlik Ödülünü Aldı...

Devam ►
13ekim
TÜBİTAK 1512 Desteği - BİGG Başvuruları Başladı...

Devam ►
1ekim
Gazi Teknopark Ekim 2021 E-Bülten

Devam ►
15eylül
ABD'ye Bir İhracat Daha...

Devam ►