Haberler

Teknoparkların Hizmetlerinden Memnuniyet Analizi

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı web sayfasında yayınlanan ‘2023’e Doğru Türkiye Teknoparkları’ başlıklı Dr. Mehmet Cansız’ın hazırladığı raporda; dünyada ve Türkiye’de Teknoparklar, Teknoparklarda faaliyet gösteren girişimciler/firmaların özellikleri, ekosistemin gözüyle Teknoparkların başarılarını etkileyen faktörler gibi konularda kapsamlı analizler yer almaktadır. Çalışmanın amacı; Türkiye’de son 15 yıllık dönemdeki girişimcilik, yenilik ve Ar-Ge politikalarının gelişimini Teknoparklar üzerinden değerlendirmek, Teknoparkların ekonomik, sosyal ve kültürel etkilerini incelemek ve geleceğe yönelik önerilerde bulunmaktır.

Yürüttüğümüz programlarda elde ettiğimiz başarıların yanında, firmalarımızın sağladığımız hizmetlerden memnuniyet düzeyinin çok yüksek olduğunu yapılan araştırmalarda da görmek bizleri mutlu etmiştir. Motivasyonumuzu yükselten değerlendirmeleri için firmalarımıza ve Teknopark hizmetlerinde bizlerle işbirliği yapan tüm paydaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyoruz.

Firmalarımıza ve girişimcilerimize yönelik yürüttüğümüz Gazi Teknoloji Transfer Ofisi (Gazi TTO), Gazi Bilişim Kümesi (Gazi-Bil),  Gazi Bireysel Genç Girişimciliği Destekleme Programı (Gazi Bigg-Anahtar) projeler ile ulusal ve uluslararası pazarlarda ticarileştirme odaklı nitelikli hizmetlerimizi sürdürmeyi ve bu programlara yenilerini de ekleyerek ulusal girişimcilik ekosistemine paydaşlarımızla beraber daha büyük katkılar sağlamayı hedefliyoruz.

Raporun tamamına erişmek için tıklayınız... 

 

 

 

 

 

Diğer Haberler
25ekim
Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı Daire Başkanı Ahmet ATABAŞ ve Uzman Zeynep KODAL' ın Gazi Teknopark Ziyareti

Devam ►
21ekim
Firmalarımızdan TARNET, Yılın İnovasyon ve Operasyonel Yetkinlik Ödülünü Aldı...

Devam ►
13ekim
TÜBİTAK 1512 Desteği - BİGG Başvuruları Başladı...

Devam ►
1ekim
Gazi Teknopark Ekim 2021 E-Bülten

Devam ►
15eylül
ABD'ye Bir İhracat Daha...

Devam ►